Služby revize designu

Smlouva o poradenství s firmou Hema Elektrik Üretim A.Ş o přezkoumání basic a detail designu uhelné elektrárny o výkonu 2x660 MW s nadkritickými parametry v lokalitě Amasra, Turecko.

 

Cílem poskytovaných služeb je přezkoumat basic a detail design nové uhelné elektrárny, která má být postavena v blízkosti města Amasra v tureckém provincii Bartin. Elektrárna bude spalovat místní černé uhlí a bude mít instalovaný výkon 2 x 660 MW s nadkritickými parametry. EPC kontraktorem pro výstavbu elektrárny je čínská společnost Dongfang Electric  Corporation Limited.

 

Úkolem ŠKODA PRAHA a.s. je přezkoumat basic a detail design pro stavební, elektrickou, strojní a řídící část, a to vše s ohledem na požadavky projektu a místní legislativy.

 

Tým ŠKODA PRAHA a.s. přezkoumá výkresy a návrh díla tak, aby bylo zajištěno, že je vše v souladu s dobrou inženýrskou praxí, příslušným kódováním a technickými normami, za předpokladu odsouhlasení všech připomínek ze strany investora.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací