ŠKODA PRAHA

ŠKODA PRAHA je generální dodavatel energetických celků na klíč. Poskytuje kvalitní, inovativní a cenově dostupná řešení vycházející vstříc individuálním potřebám zákazníků. Projekty se vyznačují vysokou spolehlivostí, účinností a technologickou úrovní, při dodržení nejpřísnějších zásad ochrany životního prostředí. 

 

 

DODÁVKY NA KLÍČ

ŠKODA PRAHA je generální dodavatel energetických celků na klíč. Naše schopnosti představují také dodávky technologií pro ekologizaci elektráren mezi které patří odsíření, denitrifikace a snižování prašnosti. Zajišťujeme pro naše zákazníky modernizaci stávajících provozů s cílem zvýšení jejich účinnosti, prodloužení životností a zvýšení bezpečnosti.

 

ZÁKAZNICKY ORIENTOVANÁ ŘEŠENÍ

Mezi hlavní přednosti ŠKODA PRAHA patří orientace na důkladnou znalost potřeb a preferenci zákazníka.

 

EXPORT ENERGETICKÝCH CELKŮ

ŠKODA PRAHA má dlouholeté vynikající zkušenosti s výstavbou energetických celků doložené řadou úspěšných referencí a navazuje na dlouholetou tradici vývozu českých energetických celků v roli koordinátora českých výrobců zajišťující vývoz technologických celků a dílčích zařízení.

 

ENGINEERING A KONZULTAČNÍ ČINNOSTI

Na pozici Owner´s engineeringu se investor může spolehnout na naše služby, kdy jej zastupujeme ve všech fázích projektu. Služba Design engineering přináší zákazníkovi kompletní inženýrskou činnost v rozsahu a zaměření přesně podle jeho potřeb.

 

EXPORTNÍ FINANCOVÁNÍ

V rámci komplexního řešení potřeb zákazníka nabízí ŠKODA PRAHA spolupráci na zajištění různých forem exportního financování, které je strukturováno vždy individuálně podle potřeb zákazníka.

 

 

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací