Owner’s inženýrské činnosti na projektu Can II Coal Fired Power Plant v regionu Çanakkale, Turecko

Předmět kontraktu:

 

Jedná se o soubor inženýrských činností a asistence zákazníkovi při přesunu 330 MW uhelné elektrárny Voitsberg III z Rakouska do Turecka. Elektrárna Voitsberg III byla v provozu mezi roky 1982 a 2006 a následně zakonzervována. Technologie elektrárny byla následně v letech 2014 a 2015 demontována a převezena na novou lokalitu v Turecku, kde bude elektrárna opět sestavena společně s nově řešenými technologickými celky zauhlování, odpopílkování, odstruskování, úpravy vody a chlazení. Nově řešena a dodána bude převážná část elektro výzbroje a slaboproudých rozvodů.

 

Hlavní činnosti inženýrských činností na tomto projektu je koordinace inženýrských činností ostatních dodavatelů a přizpůsobení designu původní elektrárny Voitsberg III na nové specifické podmínky v lokalitě Çanakkale. Jedná se zejména o spalování nízko výhřevného paliva s vysokým obsahem síry, odlišný způsob chlazení pomocí ventilátorových věží pracujících za vysokých letních teplot a v neposlední řadě pak přizpůsobení designu vysokému stupni seismicity v nové lokalitě.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací