Oblasti působení

BEZEMISNÍ A NÍZKOEMISNÍ ENERGETIKA

Ve spolupráci s renomovanými dodavateli nabízí ŠKODA PRAHA inženýrské služby a EPC dodávky elektráren spalujících biomasu a bioplynových stanic, jakož i spaloven komunálního odpadu. V projektech fotovoltaických elektráren se ŠKODA PRAHA specializuje na přípravu projektové dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby. Jako EPC dodavatel v oblasti zpracování vodíku se zaměřuje na plnící vodíkové stanice, zpracovává studii proveditelnosti několika variant výroby vodíku prostřednictvím solární energie.

 

JADERNÁ ENERGETIKA


 

ŠKODA PRAHA se podílela na výstavbě všech jaderných elektráren v České republice a na Slovensku, a je schopna poskytovat služby v oblasti konzultanta, zpracování různých studií, dílčí dodávky hmotných celků až po větší celky typu dodávky strojovny na klíč. Další aktivitou jsou projekty modernizací, zvyšování výkonů a implementace bezpečnostních standardů.

 

KLASICKÁ ENERGETIKA A ENERGETICKÉ VYUŽÍVÁNÍ ODPADU

 

ŠKODA PRAHA se opírá o mnohaleté zkušenosti z práce v oblasti tepelné energetiky. A to jak při výstavbě nových elektráren, tak i v náročných projektech přesunu elektráren z jedné země do druhé. V posledních letech se, v rámci změn legislativy EU, stále více orientuje na projekty energetického využívání odpadu, kde zúročuje zkušenosti, nabyté při výstavbě uhelných elektráren.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací