Oblasti působení

KLASICKÁ ENERGETIKA

 

Uhlí  Plyn  Mazut

ŠKODA PRAHA působí v roli EPC dodavatele a EPC Manager (EPCM), dále zajišťuje jak konzultační a inženýrské služby tak služby Owner’s Engineer (OE). ŠKODA PRAHA poskytuje technická řešení na míru podle nejnovějších technologických a bezpečnostních standardů. ŠKODA PRAHA zároveň podporuje zahraniční klienty exportním financováním. 

 

JADERNÁ ENERGETIKA

 

Konvenční Ostrov jaderných elektráren  Balance of plant
Jednou z klíčových specializací ŠKODA PRAHA je konzultační činnost a služby Owner’s Engineer (OE) v oblasti jaderných elektráren. Jako EPC dodavatel v České a Slovenské republice je kompetentní i pro dodávky se zaměřením na produkt konvenčního ostrova, případně na částečné dodávky v sekundární části jaderných elektráren. Další aktivitou jsou projekty modernizací, zvyšování výkonů a implementace bezpečnostních standardů.

 

OBNOVITELNÉ ZDROJE ENERGIE

 

Biomasa • Bioplyn  Energetické využití odpadu

Ve spolupráci s renomovanými dodavateli nabízí ŠKODA PRAHA inženýrské služby a EPC dodávky elektráren spalujících biomasu a bioplynových stanic, jakož i spaloven komunálního odpadu.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací