Fúze sloučením společnosti ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. se společností ŠKODA PRAHA a.s.

ŠKODA PRAHA a.s. se k 1. 1. 2019 stala nástupnickou společností ŠKODA PRAHA Invest s.r.o., která zanikla k témuž datu. Nástupnická společnost ŠKODA PRAHA a.s. vstupuje do právního postavení zanikající společnosti jako univerzální právní nástupce společnosti ŠKODA PRAHA Invest s.r.o.

 

Sloučením společností ŠKODA PRAHA a.s. a ŠKODA PRAHA Invest s.r.o. došlo k výraznému posilnění našich kompetencí a způsobilostí. K zásadnímu nárůstu došlo zejména u našich inženýrských a projektově-manažerských kapacit. Sloučením s naší sesterskou společností jsme přejali rovněž její zkušenosti a reference. Tím se výrazně zvýšila schopnost naší společnosti při prokazování zkušeností z již úspěšně zrealizovaných projektů.

 

ŠKODA PRAHA a.s. svým zákazníkům tak může nabídnout daleko širší a silnější portfolio expertů a zkušených odborníků na infrastrukturní investiční projekty.

 

Jsme přesvědčeni, že služby společnosti ŠKODA PRAHA a.s. poskytované v širokém spektru dodavatelských, inženýrských a konzultačních řešení a současně optimalizované pro různé dodavatelské formy dle Vašich představ budou právě tou zárukou, která Vám umožní dosažení i těch nejodvážnějších plánů a cílů v oblasti energetiky.

Tato webová stránka používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštěvnosti cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte.

Více informací